top of page

ROHKEM KUI 10 AASTAT AUTOTEENINDUST

Laane Auto on väike ja kiirelt arenev ettevõte Virumaal. Meie teenus on kvaliteetne ja hinnad rahakotile sõbralikud. Remondime ja hooldame kõiki autosid. Pakume lisateenustena rehvi- ja õlivahetust, kliimasüsteemide hooldust ja sildade reguleerimist kvaliteetse 3D John Bean seadmega.

Pakume võimalust tellida, meilt varuosasid soodsa hinnaga.

Kiireloomuliste tööde puhul on klientidel võimalik mõnusalt aega veeta meie ooteruumis.

Erinevate projektidega toetas MTÜ Virumaa Koostöökogu.

2018 teenusevaliku laiendamise projektiga, plaanime hakata pakkuma klientidele uute varuosade kõrvale kvaliteetset kontrollitud kasutatud varuosa. Selleks oleme koos MTÜ Virumaa Koostöökogu soetanud diagnostikasedme Bosch KTS560, et teostada varuosade korrasoleku kontroll. Heitgaaside ärastussüsteemi, et saaksime teostada teste külmal ajal ka suletud ruumides ning 250m2 PVC halli, et oleks, kus varuosi korrektselt ja süstemaatiliselt ladustada. 

2022 aasta on toonud meile päris palju uuendusi erinevate uute seadmete ja teenuste näol, mis said võimalikuks koostöös MTÜ Virumaa Koostöökoguga.


Nüüdsest pakume puksiirteenust autoveohaagisega Lorries. Samuti on võimalus haagist ka rentida. Haagis on varustatud elektrilise vintsiga ning platvorm on hüdrauliliselt kallutatav.

 

Lisaks pakume hooldust ja remonti sõidukite kliimasüsteemile, milles on kasutusel uue tüübi külmaine r1234yf. Selleks soetasime täisautomaatse kliimahooldejaama Bosch ASC663, mis on varustatud gaasianalüsaatoriga, et mitte erinevaid külmaineid omavahel segada.
 

Rehvimontaazi teostame nüüd veel kvaliteetsema montaazipingiga John Bean’ilt, mis on varustatud ka madala profiili rehviadapteriga, madalaprofiililiste rehvide paremaks paigaldamiseks.


Enne rataste balanseerimist peseme teie sõiduki rattad puhtaks rattapesuseadmes Kart Wulkan 300H


Töökoja suruõhu vajaduse ning isegi natuke rohkem, tagab nüüdsest kvaliteetne ja võimas Championi kruvikompressor, mis on varustatud õhukuivatiga.
 

leader-logod.png
bottom of page